Ремонт генератора на СТО у Львові

Генератор забезпечує електрострумом прилади та усі системи в автомобілі. Він бере на себе відповідальність за заряд акумулятора під час роботи двигуна. Має працювати завжди так, щоб акумулятор витрачав менше заряду незалежно від режиму руху авто. Акумулятори чутливі до електричної напруги, тож генератор забезпечує постачання стабільного струму.

Наш автосервіс допоможе усунути поломки будь-яких пристроїв та деталей вашого автомобіля.

На СТО ремонт генератора здійснюється в декілька етапів:

Ціна послуг СТО у Львові напряму залежить від різновиду поломки. Майстри автосервісу зроблять оперативну діагностику генератора, визначать проблему і проведуть якісне ремонтне обслуговування.

В яких випадках генератору потрібний ремонт

Навіть недосвідчені водії зможуть виявити проблеми з приладом, тому що ознаки поломки генератора помітити легко. Щоб визначити механічні пошкодження, вистачить подивитись під капот: ці несправності супроводжуються зламаними стінками корпусу, підшипників та інших деталей. На електричні поломки вказують: складнощі із запуском двигуна автомобіля, мерехтливе світло зовнішніх фар, свист або розрив приводного ременя. В деяких випадках може з’явитись дим або з-під капота лунатимуть дзвінкі звуки, котрі навіть глушитимуть роботу двигуна. Звернутись до СТО для ремонту генератора треба, якщо на передній панелі періодично появляється індикатор акумулятора. Причиною цією поломки можуть стати саме регулятори напруги. Якщо виходить з ладу діодний міст, то напруга подається нестабільно. Це легко виявити при включеному двигуні без натискання педалі газу. При справному генераторі піктограма акумулятора має зникнути. Радимо звернутись до нашого СТО у Львові, до досвідчених фахівців. Зробити ремонт своїми руками, без професійної допомоги, в деяких випадках неможливо. Інколи потрібні спеціальні інструменти, обладнання та навички кваліфікованого автомеханіка. ремонт генераторів м. Львів

Зробити ремонт генератора у Львові недорого

Для того, щоб дізнатись детальніше про потрібні для вас послуги, зателефонуйте за номерами, які зазначені у розділі «Контакти». Ви легко знайдете наш автосервіс на карті Львова − просто впишіть в навігаторі адресу, яка вказана на сторінках сайту.

Спеціалісти СТО допоможуть вам усунути несправності генератора та інших важливих деталей автомобіля будь-якої марки. За необхідності зроблять заміну пошкоджених компонентів.

Якщо ви замовите послугу онлайн, то:

Робіть замовлення прямо зараз — у нас серед СТО у Львові найкращі ціни на послуги автосервісу.

Діагностика

Демонтаж

Ремонт

    Залишити заявку