Де зробити якісний ремонт стартера у Львові

Стартер – пристрій, основною функцією якого є запуск бензинового або дизельного двигуна внутрішнього згоряння в автомобілях. Завдяки стартеру в момент, коли водій повертає ключ, починає обертатись колінвал і двигун розпочинає роботу.

Як і кожна деталь автомобіля, стартер може вийти з ладу. Щоб зробити ремонт цього механізму, потрібний спеціальний досвід та інструменти. Для повноцінної діагностики та правильних ремонтних робіт радимо вам звернутися до професійного автосервісу.

Наші майстри оперативно і якісно виконують роботи із заміни та ремонту стартерів у Львові. Виникли питання? Дзвоніть за телефонами (098)129-5555 або (050)041-5555 − наші фахівці готові допомогти вам корисними порадами. Основні деталі стартера: щітки, якір, обгінна муфта, підшипники, редуктор, двигун з обмоткою та витягувальне реле. Поломка будь-якої з них може спричинити проблеми з роботою всього механізму, а отже, й двигуна автомобіля.

Щоб визначити, коли потрібно звернутися до СТО для заміни або ремонту стартера, треба уважно придивитись до його роботи. Перед тим як шукати несправності, треба обов’язково перевірити надійність з’єднання з акумулятором — він має бути зарядженим.

На поломку можуть вказувати багато ознак, наприклад

Також при неполадках зі стартером відбувається замикання на масу.

Серед багатьох причин, внаслідок яких стартер потребує ремонту, є три найважливіших:

В багатьох випадках потрібні детальна діагностика, демонтаж пристрою і його розбирання на деталі. Найпоширенішими ремонтними роботами зі стартерами в автосервісі є проведення заміни редукторів та витягувального реле. ремонт стартерів м. Львів

Як замовити ремонт стартера в автосервісі Львова

На нашому сайти ви зможете знайти ціни на послуги автосервісу, які вас зацікавили. Дзвоніть за номерами, зазначеними в розділі «Контакти». Наші майстри та фахівці нададуть відповіді на всі запитання, проведуть необхідну консультацію.

Ми пропонуємо кожному водієві доступні ціни на всі види діагностики й ремонтних робіт для авто різних марок. Для всіх клієнтів діє вигідна система знижок.

Наш автосервіс легко знайти на карті Львова. У вас є можливість записатись на обслуговування онлайн. Це дуже зручно, адже ми підготуємось до вашого приїзду й обслужимо без черги.

Діагностика

Демонтаж

Ремонт

    Залишити заявку