Часті поломки і причини стартера

Часто до нас звертаються, щоб замовити ремонт стартера у Львові, який вийшов з ладу з різних причин.

Наша компанія спеціалізується на ремонті стартерів іномарок і вітчизняних авто. Завжди в наявності більше 2000 нових і відновлених стартерів.

Будь-який ремонт стартера починається з діагностики – ми здійснюємо її безкоштовно. В процесі діагностики агрегат повністю розбирається і кожна запчастина стартера діагностується окремо.

1. Причина в якорі стартера: знос механічний якоря, коротке замикання в зоні обмотки через проникнення, наприклад, тосола. Наш фахівець виробляє проточку в колекторі.

2. Причина в бендиксі: Бендикс зірваний і пробуксовує, затирання зубців, їх сточування, поломка в маховику вінця. Нерідко досить зачистити краще контакти. При дефекті або поломки компонентів бендиксу причини усуваються механічною обробкою.

3. Причина в міжвитковому замиканні або обриві проводки. Дефект може бути діагностований тільки за допомогою спеціалізованого обладнання і усунутий майстром з використанням необхідних інструментів для розбирання комплектуючих стартера.

4. Причина в випаленому колекторі. Зазвичай це наслідок недостатньої потужності, яка подається на стартер через неякісну роботу пуско-зарядного ланцюга автомобіля. В такому стані при включенні з’являється електрична дуга, яка призводить до псування колектора. Для відновлення стану загально пускового ланцюга перевіряється заряд АКБ, клеми і контакти АКБ, замок запалювання.

5. Причина в зносі щіток. Наслідок механічного зносу – повільне прокручування колінчастого вала. Виправити ситуацію допоможе тільки ремонт.

Якщо ж стартер працює, але з сторонніми звуками, найімовірніше, утворилися забоіни на зубах вінця маховика. При такій поломці демонтаж і розбирання стартера не буде потрібно. Але в разі збою роботи ходу шестерні або послаблення пружини на приводі стартера зняття буде необхідно.

Іноді причини криються на поверхні і їх можна усунути своїми руками. Зателефонуйте нам, і ми допоможемо поміняти дроти або зачистити контакти. У більшості ж випадків необхідно зняти стартер для перевірки, що повинен робити тільки фахівець. Наша компанія знаходиться у м. Львів Солонка Стрийська 55, 098-129-5555

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *